Репортаж про проведення Шевченківських днів у закладі

9 березня 2018 року український народ  відзначив  204 річницю від дня народження Тараса Шевченка. Педагогічний та учнівський колективи РНРЦ «Особлива дитина»  не залишитися осторонь цієї  визначної, у житті не тільки країни, але й усього світу, події.

З метою вшанування Кобзаря  у закладі з   5 по 16 березня було організовано Шевченківські дні. Робота була спрямована так, щоб заходи були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та  творчому розвиткові  дитини з особливими освітніми потребами.

З метою розширення  знань  вихованців  про життя і творчість Кобзаря, формування у них громадянської  , комунікативної, читацької  компетентностей, виховання  любові до національної культури, почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка,  було проведено ряд виховних заходів.

5  березня з учнями підготовчих-1-х класів  класоводи: Павлюк Г.М., Глазкова С.В., організували літературну світлицю: «Дитинство Кобзаря».

6 березня з учнями 2-4 класів  було проведено уявну подорож: «Стежинами духовності. Т.Г.Шевченко – великий поет України» ( класоводи: Копотілова О.М., Коротун Н.М., Анікіна О.В., Левчук М.О., Максимчук Ю.Й.).

Класоводом 2-А класу Єзерською О.В.  і класним керівником 6-Б класу Твердохліб Г.В. 7 березня  з учнями підготовчого-9 класу було організовано літературно-музичну композицію: «Шевченківська свіча ніколи не погасне».

Упродовж 11-16 березня з вихованцями закладу  класними керівниками 5-9 класів ( Минюк О.М., Пілат В.І., Охріменко М.В., Марчук М.І., Чиж О.Г., Щепковська Л.М.) було організовано виставку дитячого малюнка «Шевченкова весна» і конкурс на кращу стіннівку: «За творчістю Т.Шевченка».

12-13 березня для учнів підготовчих -9–х класів класними  керівниками було організовано коло читання: «Шевченкове слово живе у віках».

14 березня у закладі було проведено свято  «Т.Г.Шевченко – великий син України» (класний керівник Добринська С.С., вихователь ГПД Ільчук О.С.).

Класний керівник Володько Н.М. з учнями 9-х класів провела літературознавчу годину: «Поети Рівненщини про Тараса Шевченка».

15 березня вихователь ГПД Сахнюк В.В. з учнями 6-Б класу провела літературну годину: «Слухайте голос безсмертний Тараса».

Вихователі груп продовженого дня: Муляр Н.П., Козловська В.С., Рудницька О.В.,  Матушевська Т.В.,  В’юн Л.П.,  Мазурок В.Б.,  Дворак Л.М.,  Гаврилюк А.М., Невинна Л.М., Толкачова С.І. організували та провели зі школярами ряд тематичних емоційно-розвиткових  заходів.

Директор Петух О.В., закриваючи Шевченківські дні у закладі,   відзначила високий рівень проведених заходів та  висловила  щиру  подяку  усім учням та педагогам, кі долучилися до  відзначення 204 річниці від дня народження великого Кобзаря.

  

        

 

 

 

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР