Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

З метою  формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України у закладі 22-23 січня  організовано та проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.  Для учнів 5-9 класів вчитель історії Григорчук  В.А. спільно з педагогом-організатором Сабадир С.А. підготували  урок  пам’яті «Україна була, є і буде»,  книжкову тематичну виставку літератури  «Єдина і неподільна моя Україна» організувала  у шкільній бібліотеці Єзерська О.В..  Класні керівники підготовчих-4 класів  з учнями, спеціально до цієї дати,  підготували  виставку малюнків «Символи моєї України».

До дітей  з особливими освітніми потребами у цей день прийшла з лекцією Гавриш Наталія Мирославівна, науковий працівник історичного відділу Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Історичним підґрунтям усіх заходів  стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним виявом  прагнення українців до своєї незалежності.

Під час  груп продовженого дня вихователями ГПД теж проведені  заходи: виховні  години: «Моя Україна – Соборна держава»(2-Б клас), «Україна – єдина країна!»(2-В клас), «Україна моя Батьківщина» (підготовчий-Б клас), «Ми-українці-єдина сім’я»(4-А, 4-Б класи), інформаційно-просвітницькі години: «День Соборності України»(6-А, 9-А класи), «22 січня-День Соборності України» (3-Б, 3-А, 2-А класи), усний журнал: «Нехай не розмежованою останеться навіки!» (8-Б клас).

З учнями 3-9 класів під час групи продовженого дня організовано  живий ланцюг єднання під девізом:«Українці, будьмо єдині».

Приємно, що вихованці РНРЦ «Особлива дитина» вчаться  будувати державу  в рівноправній єдності всіх громадян,  незалежно від національності, віри і переконань, а ще усі впевнені у тому, що  Соборність,  Свобода, Незалежність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в усьому світі.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР