Інноваційні технології у вихованні успішного громадянина

 

 

 

11 січня 2018 року відбулося чергове засідання творчої групи вихователів дошкільної групи з питання «Інноваційні технології у вихованні успішного громадянина».

У даному методичному заході взяли участь заступник директора з НРР Прокопчук С.М., керівник творчої групи Штіль С.Ю.,  члени творчої групи.

Прокопчук С.М. на початку  семінару-практикуму звернула увагу педагогів на те, що інноваційні педагогічні технології  потрібно розглядати  не тільки як налаштованість на сприйняття, продукування і застосування нового, а насамперед як відкритість, адже  вони забезпечують умови розвитку особистості, здійснення її права на індивідуальний творчий внесок, на особистісну ініціативу, на свободу саморозвитку.

Штіль С.Ю.  ознайомила із метою і планом роботи даного засідання та проінформувала про  використання елементів інноваційних технологій у формуванні пізнавальної компетенції дошкільників.

З метою розширення знань педагогів, активізації практичної діяльності, обміну досвідом щодо використання інноваційних  технологій  у вихованні дошкільників, вихователь дошкільної групи представила увазі колег показове заняття з малювання на тему: «Хустинка для Матінки Зими».

Керівник творчої групи  презентувала новинки методичної літератури, наочні посібники  з даної тематики для дітей дошкільного віку.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР