ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів фізичної реабілітації та адаптивної фізичної культури

 

10 січня  2018 року відбулося ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів фізичної реабілітації та адаптивної фізичної культури. Педагоги розглянули тему: «Формування навичок самообслуговування засобами фізичної реабілітації».

Виступила керівник МО Нагорна О.Б., яка поділилася з колегами  власним досвідом роботи щодо формування у дітей з ДЦП соціальної компетентності, розвитку рухової активності.

Практичний психолог Дундюк Л.М. ознайомила присутніх із специфікою роботи з ліворукими дітьми. Звернула увагу на вправи щодо покращення  пізнавальних здібностей, інтелектуального потенціалу  дітей з особливими освітніми потребами.

Дубровик К.В. у своєму виступі наголосила на вихованні учнів початкових класів на традиціях народної  фізичної культури. Усне практичне відтворення українських народних ігор та забав на уроках фізичної культури сприятимуть вихованню у дітей патріотизму.

Вчитель-реабілітолог Філіппова О.Ю. розповіла про нетрадиційний підхід до навчання дітей з особливими освітніми потребами. Зацікавила усіх з відтворенням елементів вправ та прикладами дзеркальної терапії. А також Олена Юріївна ознайомила членів методичного об’єднання із степ-аеробікою як  засобом, що вдосконалює навички пересування у дітей з особливими освітніми потребами.

  

   

   

Царук Т.В., вчитель-реабілітолог