Колаж педагогічних думок

 

2 січня 2018 р. відбулося третє засідання методичного об’єднання  вихователів ГПД      на тему: «Формування здоров’язберігаючої компетентності у дітей з особливими освітніми потребами».

Засідання пройшло у формі колажу педагогічних думок. Метою даного заходу   було розширити і поглибити теоретичні знання вихователів до теми , підвищити  рівень всебічної  і ґрунтовної підготовки педагогів до процесу формування культури здоров’я учнів;  поділитися власними  ідеями  та думками щодо формування культури здоров’я у дітей з особливими освітніми потребами.

Для початку вихователі пригадали, що «Всі здорові люди люблять життя»  (доповідь Козловської  В. С. ) та погодилися з необхідністю «Формування основ здоров’я у дітей молодшого шкільного віку з особливими освітніми потребами» заслухавши доповідь Дворак Л. М.

Виступ Рудницької  О. В.: «Використання здоров’язберігаючих технологій для розвитку дрібної моторики у дітей молодшого шкільного віку з особливими освітніми потребами» зацікавив практичними порадами вихователя із власного досвіду.

З великим інтересом вихователі ознайомилися із творчими досягненнями вихованців Стик Т. А. Її доповідь на тему: «Пальчикова академія. Розвиток дрібної моторики і зорово – рухової координації» розширила загальноосвітній рівень колег, підказала  методи роботи з дітьми молодшого шкільного віку.

Цікавою несподіванкою для  присутніх став майстер – клас Сахнюк В. В.: «Вплив фітомузикотерапії на формування та розвиток здоров’язберігаючої компетентності у дітей з особливими освітніми потребами». Вихователь представила ряд своїх методичних розробок, поділилася секретами фітомузикотерапії та продемонструвала   фрагмент фіторелаксаційної хвилинки, що надзвичайно сподобалося усім присутнім.

На завершення члени МО обмінялися власними ідеями та думками щодо формування здоров’язберігаючої компетентності. Керівник МО Муляр Н. П. звернула увагу присутніх на  методичні рекомендації щодо формування культури  здоров’я у дітей з особливими освітніми потребами.

Завершилось методоб’єднання звісно ж побажаннями міцного здоров’я та наснаги до творчих звершень.

Муляр Н.П., керівник МО вихователів ГПД