Участь у флешмобі до Дня Збройних Сил України

6 грудня –  святковий день на честь  Збройних Сил України.

У Рівненському навчально-реабілітаційному центрі  «Особлива дитина» день розпочався піднесеним святковим настроєм для вихованців, педагогів і  усвідомленням того, що  сьогодні дякуючи  військовослужбовцям, кожен з них має можливість займатися улюбленою справою.

А ще, Шкільна Рада закладу вирішила підтримати   добру справу   колишнього командира 54-ї окремої механізованої бригади Володимира Горбатюка, який зініціював   флешмоб до Дня Збройних Сил України: привітати людей у формі. Кожному, військовослужбовцю, з яким зустрінуться у цей день, сказати щиросердечне «Дякую за вашу службу!»

Члени агіт-бригади «Оба-на!», під керівництвом практичного психолога Кириленко С.В., з радістю підготували відео-звернення до військовослужбовців України, у якому подякували їм за службу.

Оскільки, щоранку деяких дітей приводять на навчання батьки,  які були в АТО, а також  тут працює  вчителем інформатики  Кукурудза В.Р.,  який теж був в зоні АТО, то учні  зі словами вдячності щиро привітали усіх зі святом, закінчуючи привітання словами: «Дякую за вашу службу!»

Кириленко С.В., практичний психолог