День ввічливого спілкування

14 листопада в рамках Міжнародного дня логопеда у Рівненському навчально – реабілітаційному центрі «Особлива дитина» був проведений День ввічливого спілкування.

На вході до  центру  усіх відвідувачів: учнів, дошкільнят, батьків та вчителів зустрів тематичний колаж, що складався з віршів – привітань та відзнятих,  під час проведення логопедичних занять та бінарних уроків,   фотографій .

З метою пропагування знань про наявність різноманітних форм ввічливого привітання, звертання, прощання  логопедами закладу була оформлена галерея «Ввічливості», що розташувалась у  коридорі першого поверху.  Учні, батьки, вчителі та весь персонал «Особливої дитини» проявив цікавість та ознайомився із запропонованими матеріалами.

Діти та педагоги були приємно вражені тематичним оформленням шаф для одягу у роздягальнях та підбірками фото, на яких зупинена мить корекційної роботи логопеда з певними класами – від підготовчих до дев’ятих та десятих.

Окрім того у багатьох класах вчителями – логопедами були проведені   бесіди щодо значення для людини вміння поводити себе чемно та ввічливо.

На згадку про цей день у  щоденниках багатьох учнів залишились пам’ятки  про правила ввічливого спілкування та паперові осінні листочки на яких діти записали слова ввічливості, які запам’ятали та будуть використовувати кожного дня.

Криницька В.І., керівник МО вчителів-логопедів