Участь у плановому засіданні міського методичного  об’єднання вчителів- логопедів освітніх закладів міста

26 жовтня вчителі – логопеди Рівненського НРЦ «Особлива дитина»: Криницька В.І. , Скалій І.І., Бородієнко Т.В. та Чирак Н.О. взяли участь у плановому засіданні міського методичного  об’єднання вчителів- логопедів ЗНЗ, яке було проведене у ЗОШ І – ІІІ ступенів  № 9. Темою засідання була «Робота корекційних педагогів з учнями, які мають особливі освітні потреби в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».

Цікавою була віршована  візитівка  закладу, яку представила заступник директора з

НВР ЗОШ № 9 Л.В.Вєтрова. Фаховою та вкрай потрібною інформацією для присутніх вчителів – логопедів стала доповідь – презентація  вчителя – логопеда С.І.Григор’євої «Критерії диференційної діагностики алалії від інших мовленнєвих і не мовленнєвих порушень» та доповідь  вчителя – сурдопедагога  Г.О.Хлєбнікової  «Специфіка корекційно – розвиткового процесу з дітьми, які мають порушення слуху в умовах інклюзивного навчання».  Упродовж засідання спеціалістами  було представлено відео заняття з дитиною, яка має алалію та відео фрагменти корекційних занять з дітьми, що мають порушення слуху.  Надзвичайно цікавим та неординарним стало жестове виконання пісні вчителем – сурдопедагогом під час  хвилини відпочинку.

Під час обміну вражень вчителі – логопеди міста активно цікавились практичними моментами побудови корекційно – розвиткових занять , співпрацею між сурдопедагогом , логопедом та психологом, специфічними особливостями діагностування та фіксації динаміки звуковимови дітей з алалією та порушеннями слуху.

Криницька В.І., керівник ШМО вчителів-логопедів РНРЦ “Особлива дитина”