Педагогічне  перехрестя

2 листопада 2017 р. відбулося друге засідання МО вихователів ГПД     на тему  «Формування акмеологічної позиції у дітей з освітніми потребами. Модель випускника».

З великим інтересом вихователі  ознайомилися із презентацією Муляр Н.П.  на тему: «Акмеологічний підхід  до формування та розвитку молодшого школяра у навчально – пізнавальному просторі».  Наталя Павлівна  підкреслила необхідність створення сприятливого акмеологічного середовища для розвитку кожної дитини незалежно від її можливостей та вказала способи досягнення можливих оптимальних результатів.

Вихователь ГПД  Токачова С.І. проаналізувала проблеми, що виникають у дітей з особливими освітніми потребами при навчанні у школі. Зокрема, звернула на труднощі, з якими зустрічаються у своїй роботі.

Презентація вихователя ГПД  Невинної Л. М. «Модель випускника. Компетентнісний  підхід до моделі сучасного випускника – шлях до успішної соціалізації особистості» змусила задуматись  про майбутню перспективу вихованців закладу.

Усі члени  МО  не тільки змогли  вдосконалити свою педагогічну майстерність, але й   підвищити рівень власної методичної культури.

Муляр Н.П., керівник МО вихователів ГПД