Мистецька зустріч

20 жовтня  вихованці Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина   зустрілися з   Оленою Медведєвою, відомою  рівненською  літераторкою  та мисткинею, у доробку якої  десятки рукотворних книг-шедеврів – вишитих, виготовлених зі шкіри, бісеру, соломки, мережива, бурштину.Олена Медведєва люб’язно відгукнулася на запрошення  і прийшла до школярів зі своїм  шедевром – вишитим Кобзарем. Думаю, що кожна людина, яка живе на  планеті Земля і чула  про це твориво, бажає хоча б побачити його. Діти з особливими освітніми потребами не тільки бачили, але й читали, з трепетом тримали у руках. Кожен намагався торкнутися долонькою до майстерно  оздоблених сторінок Кобзаря.  На обличчях дітей сяяли  щирі посмішки.

Письменниця не спішила залишати дітей і розповіла їм цікаву історію про  кольорових равликів. Продемонструвала ще одну авторську роботу – Рівненський буквар. Дітям було приємно, адже  серед них навчаються ті, хто малювали літеру і малюнки до цієї книги.

Зустріч була  теплою і доброю. Від дітей, педагогів звучали  щедрі слова вдячності і  захоплення.

Як і годиться, обмінялися  подарунками: п.Олена, окрім хорошого настрою, позитивних емоцій, чудово створеного свята душі,  подарувала  учням книжку «Кольорові равлики». Діти, як знак вдячності автору, подарували,  виготовлені  власними руками: янгола з бісеру  і ляльку-мотанку  з добрими побажаннями і  надією, що це не остання така мистецька зустріч.

 Прокопчук С.М., заступник директора з НРР